Георги Миланов с асистенция при успех на ЦСКА

1471 0

Лидерът в класирането на руската Висша лига ЦСКА (Москва) извоюва трудна победа с 2:1 у дома срещу Урал на 1/8-финалите за Купата на Русия.

Кирил Панченко изведе "армейците" напред в резултата две минути след почивката, но в 78-ата минута Вячеслав Подберьозкин изравни. В 86-ата минута обаче сръбският офанзивен халф Зоран Тошич класира столичани за 1/4-финалите, където съперник на футболистите на Леонид Слуцки ще бъде Уфа. По-рано днес Уфа надви с 1:0 като домакин СКА Енергия.

Българският халф на ЦСКА (М) Георги Миланов бе титуляр и записа цял мач за "армейците". Именно Миланов подаде на Тошич преди сърбина да вкара с удар от дъгата на наказателното поле.