Миланов игра минути при тежка победа на ЦСКА

1069 0

Лидерът в руската Премиер Лига – ЦСКА Москва, записа много трудна победа с 3:2 при домакинството си на тима на Урал, в среща от 12-ия кръг. Българският национал Георги Миланов отново не попадна сред титулярите на столичния тим, като се появи в игра в заключителните минути на двубоя.

Кирил Панченко даде преднина на „армейците” с попадение още във втората минута, но в 23-ата Жерсон Азеведо изравни. Московчани отново излязоха напред в резултата в 38-ата минута след гол на Сейду Думбия.

След почивката ЦСКА стигна до трето попадение дело на Понтус Вернблум в 56-ата минута, но само четири по-късно гостите намалиха за 3:2 чрез Спартак Гогниев. До края на срещата столичани успяха да запазят крехкия си аванси по този начин да запишат деветата си победа от началото на сезона.

Със спечелените три точки „армейците” събраха актив от 29 пункта, на пет пред съгражданите си от Локомотив, които са с 24, но и с мач по-малко.