ЦСКА с Миланов за малко да пропилее три гола аванс

1348 0

Георги Миланов влезе в игра след почивката, а тимът му ЦСКА (Москва) бе на път да пропилее три гола аванс срещу ПСВ в мач от Шампионска лига. Руснаците все пак удържаха успеха с 3:2 като домакини.

Българският национал се появи в игра в 67-ата минута на мястото на Зоран Тошич. Именно сърбинът подаде за първия гол в срещата, дело на нигериеца Ахмед Муса още в 8-ата минута.

В 21-ата минута Сейду Думбия удвои преднината на руския тим, след като се възползва от подаване на Марио Фернандес. Положението на гостите стана още по-тежко в 36-ата минута, когато Думбия вкара втория си гол в мача от дузпа.

Минута преди края на първата част Думбия получи шанс да оформи своя хеттрик, след като реферът отсъди втора дузпа за "армейците", но този път нападателят пропусна.

След почивката в 60-ата минута Максим Лестиен се разписа на два пъти в 60-ата и 68-ата минути след асистенции на Адам Махер и вдъхна надежди на гостите, че може да си тръгнат поне с точката от Москва.

До края на мача руският гранд успя да задържи преднината и записа първа победа в групата си този сезон.