ЦСКА на Жоро Миланов излезе на върха в Русия

1728 0

Георги Миланов започна на пейката българското дерби от руската Премиер лига срещу Амкар (Перм), но неговият ЦСКА Москва стигна до лесна победа с 2:0 срещу тима на Георги Пеев и Петър Занев.

Играч №1 на Амкар за изминалия сезон престоя до 59' на терена, докато Занев изкара пълни 90 минути срещу столичани. Той обаче не успя да попречи на тима от Перм да стигне дори до равенство срещу кандидат-шампиона.

ЦСКА стигна до успеха още през първото полувреме, след като във 2' Бибрас НАчо се разписа от дузпа, а в 41' Зоран Тошич успя да отбележи, подпечатвайки победата на своите.

Георги Миланов се появи на терена в 64', а ЦСКА изскочи на върха в класирането. "Армейците" имат 12 точки. Двойно по-малко точки има Амкар.