ЦСКА (Москва) с Миланов се издъни срещу Уфа

2079 0

Отборите на Уфа и ЦСКА (Москва) завършиха 3:3 в мач от 11-ия кръг на руската Премиер лига. Домакините на три пъти повеждаха в резултата, но гол от дузпа на Бибрас Начо в добавеното време на срещата от дузпа донесе точката за столичния тим. Преди това отново той от дузпа се разписа за 2:2, а първият гол за "армейците" вкара Васили Березутски в края на първото полувреме.

Българският национал Георги Миланов започна като титуляр за ЦСКА (Москва), но бе заменен в 55-ата минута.

След равенството руските шампиони остават на втора позиция във временното класиране с 25 точки. Тимът на Уфа пък е десети с 12 точки.