ЦСКА (М) с Миланов обърна Урал до 4:3 (ВИДЕО)

2398 0

ЦСКА (Москва) постигна седма победа в руския шампионат, след като надделя над Урал (Екатеринбург) с 4:3 в мач от 9-ия кръг на първенството. Българският национал Георги Миланов излезе като титуляр и изигра пълни 90 минути за своя тим.

Урал поведе в резултата в 10-ата минута, когато точен бе Едгар Манчурян. 19 минути по-късно Алан Дзагоев изравни, а в самия край на първата част Роман Ерменко вкара втори гол за руския шампион след асистенция на Дзагоев.

Урал се върна в мача в 55-ата минута след гол на Федор Смолов. Сейду Думбия върна преднината на ЦСКА, разписвайки се за 3:2. Съперникът отново изравни в 83-ата минута, като точен бе Александър Ерохин.

В самия край на мача Думбия записа второто си попадение в срещата, донасяйки победата за "армейците" с 4:3.

След успеха московските "армейци" са втори във временното класиране, а Урал е на 14-а позиция.