Божинов вкара два гола за 1 минута при победа на Партизан

1821 0

Валери Божинов вкара два гола за разгромната победа на Партизан над Ягодина с 6:0

В 12-та минута Нинкович изпроси дузпата, от която Божинов откри резултата. Само минута по-късно, Петкович центрира отлично отляво, и Божинов с глава покачи на 2:0.

Българският нападател вече вкара един гол, и има общо три на сметката си в тези два кръга.

Трети гол наниза Живкович в 15-та минута, за да даде повече от комфортна преднина за Партизан.

В 29-та минута Бандаловски напусна терена с контузия, заменен от Богошавац.

През второто полувреме Партизан реализира още три гола, дело на Нинкович и два на Шапонич.

Валери Божинов остана на терена пълни 90 минути.