Божинов откри головата си сметка с екипа на Партизан (ВИДЕО)

1432 0

Валери Божинов вчера реализира първия си гол с екипа на Партизан. Българинът отблеза единственото попадение при победата на сръбския тим с 1:0 над Рудар. В контролната среща бившият играч на "Левски" бе точен от дузпа в 27-ата минута.

Българският нападател изигра много силни 60 минути. Освен дузпата, Божинов на два пъти сериозно заплаши вратата на Рудар, но вратарят на словенския тим успя да го спре. Бившият състезател на Манчестър Сити и Ювентус веднъж удари и греда, а попадението му със задна ножица бе отменено.

„В Партизан ме приеха като брат. Играхме добре и спечелихме. Можеше да вкараме много повече голове, но до 15 дни всичко ще си е на мястото. Готов съм да дам всичко от себе си, за да влезем в Шампионската лига и да станем шампиони в Сърбия. Най-важното е да играем добре. В момента се чувствам в добро състояние“, сподели българският национал след края на срещата.