Божинов и Партизан се провалиха срещу БАТЕ (ВИДЕО)

1636 0

Партизан загуби гостуването си на БАТЕ Борисов с 0:1 в първата среща между двата тима от плейофите в Шампионска лига. Валери Божинов започна сред стартовите 11, но бе заменен в 54-тата минута. Другият българин в сръбския тим - Иван Бандаловски, бе в групата, но така и не се появи в игра.

Двубоят беше равностоен през първото полувреме, но нито един от двата тима не успя да вкара гол. Малко след почивката Партизан остана с човек по-малко, след като Марко Йоветич получи червен картон. Това доведе и до смяната на Божинов.

Постепенно БАТЕ започна да оказва натиск. В 75-тата минута падна и единственото попадение в срещата. Точен бе Миахил Гордейчук, който се разписа с глава след центриране от корнер.До края домакините се опитаха отново да вкарат, но резултатът се запази.