Атанас Илиев и Андрей Гълъбинов вкараха за отборите си в Италия

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1548 0

Българският нападател Атанас Илиев реализира първия си гол в Италия. Нападателят отбеляза за Асколи при равенството с Лече 1:1 в мач от осмия кръг на Серия Б.

Бившият играч на Ботев Пловдив се появи като резерва в 71-ата минута. Едва 180 секунди по-късно изравни за тима си, оформяйки и крайния резултат срещу бившия отбор на Валери Божинов.

Асколи е пети в класирането с 14 пункта.

В друг мач от кръга от второто ниво на Италия Андрей Гълъбинов също се разписа за своя отбор. На практика таранът донесе успеха с 1:0 на неговия Реджина при визитата на Виченца на „Ромео Менти”.

Гълъбинов бе точен в 31-ата минута и престоя на терена през цялата среща, а успехът прати Реджина на шестото място с 13 точки.