5 минути бяха нужни на Доминик Янков да отбележи, но Монреал се срина жестоко (ВИДЕО)

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

652 0

Родният национал и бивш футболист на Лудогорец - Доминик Янков, вкара първия си гол в официален мач за новия си тим ФК Монреал в американската МЛС.

Канадският тим загуби по драматичен начин с 3:4 като гост от Чикаго Файър, след като водеше с 3:1 във "ветровития град", но се срина в заключителните минути.

Какво стори Доминик Янков?

Още: От България с любов: Доминик Янков сипа по една студена вода на Лео Меси и Антонела (ВИДЕО)

Доминик Янков се включи от пейката в 65-ата минута и му бяха нужни само 5', за да се разпише. Мартинес получи топката в наказателното поле, веднага комбинира с родния национал, който нямаше как да сбърка от непосредствена близост и вкара първия си гол в МЛС.

Тимът на Монреал е трети в Западната конференция с актив от 7 точки. Следващият мач на Янков и компания е на 31 март срещу столичания - Ди Си Юнайтед.

Още: Една велика годишнина: Първият хеттрик на Лионел Меси (ВИДЕО)