Доминик Янков дебютира неофициално за Монреал и вкара гол на Атланта Юнайтед (ВИДЕО)

1377 0

Доскорошният футболист на Лудогорец - Доминик Янков, записа неофициален дебют за новия си тим - канадския Монреал.

Това се случи по време на приятелския мач срещу Атланта Юнайтед.

Контролата се състоеше от две полувремена от по 60 минути, а 23-годишният национал на България се появи на смяна през втората част и при резултат 0:2.

Още: Важен ден за България! Кога и къде да гледаме жребия за турнира Лига на нациите?

Доминик Янков с дебютен гол!

В 101' Янков вкара почетното попадение за своя отбор за крайното 1:2 - той бе най-съобразителен в наказателното поле, овладявайки си много добре отбита от стража топка, а след това с десния крак я прати в долния десен ъгъл на вратата му.

*За Монреал предстоят още две контроли преди старта на новия сезон в Мейджър Лийг Сокър - срещу Колорадо Рапидс (11.02.) и срещу Тампа Бей (18.02.). В първия кръг от новата кампания Янков и компания гостуват на Орландо Сити - 25-и февруари!

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Твърдение: Лудогорец е продал Доминик Янков за 7-цифрена сума в евро!?