2812 0

Лионел Меси очаквано бе сред героите по време на финала от Световното първенство по футбол между Аржентина и Франция. "Гаучосите" поведоха с 2:0 до полувремето, а първият гол бе дело на 35-годишната легенда.

Суперзвездата на ПСЖ се нагърби с изпълнението на дузпа след 22 минути игра, която може спокойно да бъде определена като една от най-важните му в живота, тъй като се очертава това да е последният му Мондиал, а той още не е печелил световната титла.

Вижте ВИДЕО от нарушението, което доведе до дузпата!

Той не остави съмнения с изпълнението си, а освен че откри резултата, той се превърна и в първия футболист, който е вкарвал попадение във всяка една фаза от надпреварата.