2099 0

Франция успя да се върне в мача по време на финала на Световното първенство по футбол срещу Аржентина. Това се случи в 80-ата минута на двубоя, който се играе на стадион "Лусаил" при резултат 2:1 в полза на "гаучосите".

Тласък на "петлите" даде дузпа, която Коло Муани си изработи в 79-ата минута. Тя бе отсъдена след нарушение срещу нападателя от страна на Николас Отаменди.

Зад бялата точка застана лидерът на френския тим Килиан Мбапе, който не сгреши, въпреки че стражът Емилиано Мартинес хвана ъгъла му на изпълнение. Това бе шести гол за звездата на "петлите" на Мондиал 2022.

А ето как се случи първият гол на Аржентина във финала.