Най-великият миг на Мондиала: Нидерландия се върна от отвъдното срещу Аржентина (ВИДЕО)

3597 0

Нидерландия успя да прати четвъртфинала с Аржентина в продължения, след като вкара в 101' за 2:2 в успорвания двубой с "гаучосите" по време на Световното първенство по футбол.

В големия герой за "лалетата" се превърна Воут Вегхорст, който се появи като резерва в 78-ата минута и до края на двубоя оформи изравнителен резултат при два гола пасив.

Европейците получиха право на ново статично положение пред наказателното поле на Аржентина, което бе хитро изпълнено с къс пас под стената на "гаучосите". Кълбото пое Вехгорст и с втория си удар в двубоя матира Мартинес за своята 100% ефективност.

Следете Нидерландия - Аржентина НА ЖИВО!