1622 0

Отборът на Рома нямаше най-приятната вечер в четвъртък, след като визитата на "вълците" на Бодьо/Глимт в Норвегия завърши с поражение. С късен гол домакините успяха да се доберат до пълен обрат срещу именития си съперник и да вземат победа с 2:1 в първия четвъртфинал в Лигата на конференциите.

Италианският тим не бе посрещнат никак приятелски на стадиона на Бодьо/Глимт, като домакинските фенове направиха всичко по силите си, за да изнервят хората на Жозе Моуриньо. След края на мача пък някои фенове си позволиха да замерят със снежни топки играчите на Рома.

Една от снежните топки почти уцели нападателя на Рома Тами Ейбрахам в главата, а футболистът реагира гневно. Ейбрахам бе тръгнал да се прибира в тунела, но след снежната топка се спря и отвърна на играча с жест, с който го пита дали всичко в главата му е наред.

Жозе Моуриньо също усети от "любовта" на феновете на Бодьо/Глимт и отнесе снежни топки (ВИДЕО).