Руска тв водеща: Роналдо слага толкова гел, че капе на сакото му като пърхот


Руска тв водеща: Роналдо слага толкова гел, че капе на сакото му като пърхот
Снимка: Getty Images/Guliver

5137 0

Бившата жена на Андрей Аршавин - Юлия Барановская, която работи като телевизионна водеща, разкри впечатленията си от суперзвездата Кристиано Роналдо. Рускинята го е срещала по време на тенис мач и е седяла на трибуните близо до него.

"Много обичам големия тенис. Това е много благороден спорт. Била съм на огромно количество Мастърси и с Андрей винаги присъствахме на турнира в Лондон. С него седяхме до Кристиано Роналдо и подкрепяхме моя любим Федерер, а той спечели пред очите ни", разказа водещата.

"Седяхме до Роналдо и в един момент аз се усмихнах: той беше толкова нацапан с гел, че от косата му бе капнал върху сакото, като пърхот. Как подкрепя Роналдо? Той е много сдържан и не се хвърля в прегръдки", заяви още Барановская. А с каква нова прическа се похвали португалецът вижте в този материал.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички