Рефер напръска със спрей Касорла в лицето (ВИДЕО)

1548 0

Главният съдия на мача от Премиършип Арсенал - Кристъл Палас Джон Мос неволно напръска със спрей в лицето Санти Касорла, докато се опитваше да начертае линия с нововъведения и в Англия уред.

Реферът не успя да се справи с флакона от първия път и чак на третия той проработи, но част от изчезващия спрей отиде в лицето на застаналия зад арбитъра Санти Касорла. Комичната ситуация стана в края на първото полувреме, а Мос дори не разбра какво се случи.

Спреят стана хит на световното първенство в Бразилия и бе въведен и на Острова от новия сезон.

Арсенал спечели мача с Палас с 2:1, благодарение на гол на Аарън Рамзи в допълнителното време.