Играчите на малък клуб остригаха треньора си след значим успех

Снимка: Guliver/Getty Images

1466 0

След класирането си на 1/16-финалите за Купата на Франция, играчите на малък местен клуб измислиха нетрадиционен начин да поздравят треньора си.

Авранш е клуб от Трета френска лига. В първото полувреме нищо не предвещаваше победата з анего - те губеха с 0:1. Но след почивката всичко се промени - Авранш вкара 3 гола и спечели с 3:1, отивайки на 1/16-финал.

След мача в съблекалнята цареше празнична атмосфера. И докато треньорът даваше интервю на местната телевизия, един от играчите го подстрига, правейки му добре познатата прическа "ирокез".