Арестуваха новото попълнение на Манчестър Юнайтед


Арестуваха новото попълнение на Манчестър Юнайтед
Снимка: Getty Images/Guliver

3645 0

Една от звездите на това трансферно лято Ромелу Лукаку е бил задържан, след като е ядосал съседите си в Лос Анджелис. Днес от Манчестър Юнайтед обявиха, че са постигнали договорка с Евертън за нападателя и в най-скоро време официално ще бъде представен като "червен дявол".

Иначе, причина за проблемите с полицията е купон. На 2 юли белгиецът е организирал огромно дневно парти в къщата си в Бевърли Хилс. Шумът от жилището на Лукаку подразнил съседите, които няколко пъти се обаждали на полицията. Служителите на реда шест пъти ходили до къщата на футболиста и накрая го арестували заради нарушаване на спокойствието на околните.

Задържането обаче завършило с отвеждането до участъка и записано в официалните документи на полицейското управление. На Ромелу Лукаку само е връчен наказателен акт и глоба в размер на 250 000 паунда.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички