9323 0

Звездата на Ливърпул Мохамед Салах изпадна в неловка ситуация след финала на Шампионска лига срещу Тотнъм на стадион "Уанда Метрополитано".

Ливърпул спечели с 2:0 и в хода на празнуването към Салах се приближи журналистка, за да вземе интервю от него. Заради силния шум от трибуните блондинката доближи лицето си до това на египтянина, за да чуе въпроса ѝ. Салах обаче възприе нейните действия неправилно и, тъй като реши, че иска да го целуне, се опита да се предпази с ръка.

Ливърпул завоюва за шести път в своята история Шампионска лига и излезе на трето място по този показател. Най-много победи в турнира имат Реал Мадрид (13), следвани от Милан (7). А как египтянинът развесели съотборниците си по време на полета към Мадрид вижте в този материал