Инсиние вкара красиво попадение, но не бе достатъчно срещу Василев и Маями (ВИДЕО)

2106 0

Лоренцо Инсиние продължава да показва на какво е способен зад Океана. Той реализира красиво попадение срещу Интер Маями, което обаче не бе достатъчно за избягване на загуба - 1:2.

Италианският национал реализира в 28-ата минута, за да възстанови равенството. Той вкара с воле от дъгата на наказателното поле. Преди това в 24-ата минута Жеан Мота откри резултата.

Ариел Ласитър донесе победата за домакините в края на първата част, а през второто полувреме нападателят от български произход Индиана Василев влезе в игра за победителите.

В класирането на Източната конференция Торонто е в долната половина на таблицата, а Интер е пети. Начело е Филаделфия с 51 точки.

Вижте кой искан от Лудогорец бе спрегнат с Интер Маями!