Футболист си изкара два жълти картона за 30 секунди заради... бавене на време (ВИДЕО)

3382 0

На изключително куриозна сцена станаха свидетели феновете на Лига 2 в Англия. В срещата между Брадфорд и Донкастър футболист на гостите успя да си изкара 2 жълти картона за по-малко от минута.

В добавеното време на първата част Лий Томлин бе изгонен заради... забавяне на играта. Да, точно така, и двата му картона са защото опита да забави играта в края на полувремето и така остави отбора си да се оправя още цели 45 минути с човек по-малко.

В крайна сметка Донкастър удържа равенството 0:0 при визитата си на Брадфорд, като домакините също се "окичиха" с червен картон в 8' на добавеното време на мача.