ВК ЦСКА с експресна трета победа, "червените" са непробиваеми

Снимка: Lap.bg

2011 0

ЦСКА продължава победната си серия от началото на волейболния елит, след като победи Пирин Разлог с 3:0. Възпитаниците на Сашо Попов спечелиха отделните части с 25:21, 25:19, 25:23. По този начин "червените" остават без загубен гейм в трета поредна среща.

Двубоят в София завърши след само 69 минути, а най-оспорвана бе третата част, когато гостите развиха преднина от 21:20, но домакините бяха по-концентрирани в решителните моменти и приключиха двубоя при 25:23.

Най-резултатен за победителите бе Димитър Димитров с 18 точки, докато "армеецът" Александър Симеонов добави още 11 точки. За гостите на 14 пъти се отчете Константин Гаджанов. Тимът от Разлог е на девета позиция във временното класиране, докато ЦСКА заема върха. Втори и трети съответно са Монтана и Левски с по седем точки.

Вижте с каква победа над Левски ЦСКА загря за сезона!