Националите за Баку с победа над Алжир

1096 0

Националният отбор на България по волейбол, който ще защитава цветовете на родината на първите Европейски Олимпийски игри в Баку, спечели и втората контрола срещу тима на Алжир, този път с 3:2.

Вчера момчетата на Никоай Желязков победиха противниците си с 3:0, а след това спечелиха и четвърти гейм, за който се бяха разбрали двамата треньори. Днес, за разлика от вчера, вратите на столичната зала "Христо Ботев" бяха затворени за журналисти и зрители.

Националният селекционер Николай Желязков даде възможност на всички повикани да се включат в срещата.

Доволен съм от показаното на терена. Не търсех резултат, а да видя всички момчета в игра. Контролите дойдоха много на време. Вярно, че можеше и с по-силен съперник да играем, но по-добре такъв, отколкото никакъв“, коментира пред официалният сайт на БФВ volleyball.bg селекционерът Николай Желязков.

Така нашите момчета завършиха подготовката си за Баку с две победи над Алжир. Тимът тръгва за Азербайджан на 10 юни (вторник) в 9:30 с полет за Истанбул