Марица нямаше проблеми срещу Сливен

2050 0

След този мач от седемнадесетия кръг в женската Национална волейболна лига вицешампионките имат 41 точки от 14 победи и 2 загуби и твърдо държат второто място във временното класиране.

Въпреки разликата в класите между двата състава треньорът на пловдивчанки Иван Петков започна с титулярния състав, от който отсъстваше единствено Таня Събкова.

След бързия успех в първата част, във втория гейм Петков започна да прави смени, като и другите момичета на Марица получиха шанс за изява.

Състезателките на домакините оказаха най-голяма съпротива в третата част, но въпреки това не успяха да затруднят гостенките, които взеха чиста победа след 70 минути игра.

В следващия си мач Марица посреща ЦСКА (София) в зала Пловдивски университет на 20 февруари от 17:00 б.в.