Голям триумф! Хебър е без конкуренция, пазарджиклии станаха шампиони за втора поредна година

Снимка: Lina Glavinova / LAP.bg

1842 0

Хебър Пазарджик триумфира за втора поредна година с шампионската титла в мъжкото волейболно първенство на България. „Тигрите“ победиха с 3:1 (25:17, 25:27, 25:23, 15:25) гейма като гости Нефтохимик 2010 в третата среща от финалния плейоф.

Така те спечелиха серията за първото място с 3:0. Възпитаниците на Камило Плачи не допуснаха нито едно поражение през целия сезон, като записаха 30 победи.

По-рано през сезона Хебър спечели купата и Суперкупата на България. По този начин пазарджиклии постигнаха требъл.

Кметът на Пазарджик Тодор Попов връчи златните медали на волейболистите на Хебър.

А ето какъв голям успех постигнаха волейболните ни националки до 17 години.