Драмата между Матей Казийски и Александър Николов ще бъде пълна - пети мач решава титлата в Италия (ВИДЕО)

Снимка: bvf.bg

3995 0

Отборът на Лубе Чивитанова спечели четвъртия сблъсък срещу Итас Трентино от финалната серия във волейболния елит на Италия и така изравни серията до 2-2 победи, което означава, че титлата на Ботуша ще бъде решена от последен ПЕТИ мач!

Във вечерта на 12 май тимът на Александър Николов се наложи като домакин над този на Матей Казийски с 3:1 гейма - 25:18, 27:25, 20:25, 25:16.

19-годишният Николов се отчете със 7 точки, докато 38-годишният Казийски, който вече е ставал четири пъти шампион на страната, завърши с 16 реализирани точки!

*Решителният Мач №5 ще се проведе на 17 май, сряда, от 21:30 ч. българско време, а домакин в него ще бъде Итас Трентино. Припомняме точните резултати в досегашните четири срещи:

1 май, Итас Трентино 3:1 Лубе Чивитанова (25:23, 23:25, 25:23, 25:17)

4 май, Лубе Чивитанова 3:2 Итас Трентино (25:21, 25:15, 19:25, 23:25, 17:15)

7 май, Итас Трентино 3:0 Лубе Чивитанова (25:17, 25:20, 25:16)

12 май, Лубе Чивитанова 3:1 Итас Трентино (25:18, 27:25, 20:25, 25:16)