България - САЩ по ТВ: Къде да гледаме мач №7 на "лъвовете" във волейболната Лига на нациите?

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

3843 0

Българските национали по волейбол се изправят срещу селекцията на САЩ в седмия си мач от турнира Лига на нациите!

До момента "лъвовете" на Николай Желязков записаха 5 загуби и само 1 победа (срещу Иран) и заемат предпоследното 15-о място във временното класиране с едва 6 точки и баланс 10:15 (спечелени/загубени геймове).

Американците са на четвърта позиция с 14 пункта (15:7), печелейки 5 от мачовете си и губейки само един - срещу Иран (23 юни - 0:3).

*За последно България се изправи срещу САЩ на 22 юни 2021 година в същия турнир и тогава допусна тежко поражение с 0:3 (19:25, 24:26 и 9:25).

Мачът в зала "Арена Армеец" в София ще стартира в 20:00 часа и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "Max Sport 3". Ако нямате възможност да гледате - следете развоя на България - САЩ НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!