Страхотно! Иван Иванов триумфира безапелационно с титлата на турнир от Тенис Европа

Снимка: БФТенис

720 0

Страхотна новина долетя от Испания! Българският талантлив тенисист Иван Иванов спечели убедително титлата на сингъл при юношите на турнир по тенис до 16 г. от втора категория на Тенис Европа.

Нашето момче, което беше поставено под №1 в схемата на надпреварата, надделя с 6:2, 6:2 над представителя на Германия Атакан Чинар.

Така Иван спечели трофея с пет победи и нито един загубен сет. 15-годишният българин загуби само 15 гейма във всичките си пет мача.

Иванов се очертава като един обещаващите таланти на родния тенис.