Край на сагата: Новак Джокович ще играе на Australian Open


Край на сагата: Новак Джокович ще играе на Australian Open
Снимка: Getty Images

2278 0

Водачът в световната ранглиста Новак Джокович ще участва в Откритото първенство на Австралия. В своя профил в Инстаграм той съобщи, че ще излети в Мелбърн и ще участва в турнира от Големия шлем.

"Отивам в Австралия, след като получих разрешение и ще живея и дишам с тениса през следващите две седмици на турнира. Благодаря на всички за подкрепата. Идвам през 2022 г.", сподели Джокера.

Джокович е действащ шампион от Откритото първенство на Австралия, като е печелил турнира цели 9 пъти. Australlian Open започва на 17 януари.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички