"Котешка" защита и гладиаторска атака: Григор Димитров взриви публиката в критичен момент (ВИДЕО)

4995 0

Григор Димитров за пореден път впечатли тенис феновете с две брилянтни отигравания по време на своя мач срещу Себастиан Корда на корта на ATP Марсилия.

Две фамозни точки на Григор Димитров отказаха Себастиан Корда

Фамозните отигравания на Григор Димитров

Още: Чудото не стана: Неудобен съперник е препятствие №1 пред Григор Димитров в Марсилия

Най-добрият ни тенисист спечели първия сет срещу американеца с 6:1. В четвъртия гейм Григор бе тестван от Корда, българинът обаче успя да запази баланс, излезе на мрежата и с брилянтна контраатака матира своя опонент и вдигна публиката на крака.

Второто отиграване бе за сетбол и съвсем спокойно може да бъде наречено "точка на мача". В него Корда отново затрудни хасковлията, опитвайки се да го измори и разкарвайки го на няколко пъти от точка "А" до точка "Б". За пореден път обаче опитът на Димитров си каза думата и Гришо съсипа опонента си с брутален и неспасяем форхенд.

Следете Григор Димитров - Себастиан Корда НА ЖИВО със SPORTLIVE.BG!