Кога и къде да гледаме първия мач на Григор Димитров на Мастърс турнира в Рим

2216 0

Най-добрият български тенисист Григор Димитров излиза в понеделник по обяд за първия си мач на Мастърс турнира в Рим. Бившият №3 в света ще премери сили с представителя на домакините Джанлука Магер във втория мач на централния корт за деня.

Първи на корта ще излязат Филип Крайнович и Феликс Оже-Алиасим, като техният мач е с начален час 12:00. Веднага след тях ще започне и двубоят между Димитров и Магер. Турнирът в Рим ще се излъчва по Max Sport 1. Двубоят Димитров - Магер може да следите и НА ЖИВО в SportLive.bg

При успех във втори кръг Димитров ще срещне победителя от двубоя между Йошихито Нишиока и Миомир Кецманович, а за четвъртфинал евентуалният поставен съперник е Стефанос Циципас, ако вземе своите мачове.
 Димитров е поставен под №15 в схемата и има възможност да натрупа доста точки за ранглистата, тъй като миналата година отпадна още в първия кръг.

Димитров е поставен под №15 в схемата и има възможност да натрупа доста точки за ранглистата, тъй като миналата година отпадна още в първия кръг. А как завърши участието на Григор на последния турнир - US Open - припомнете си тук.