Ясен е жребият за турнира в София, любопитни мачове още в първия кръг


Ясен е жребият за турнира в София, любопитни мачове още в първия кръг
Снимка: Getty Images/Guliver

2487 0

Днес бе изтеглен жребият за основната схема в DIEMA XTRA Sofia Open. №1 в схемата e швейцарецът Стан Вавринка, който замени в последния момент контузения Григор Димитров. Жил Мюлер, Адриан Манарино и Филип Колшрайбер са останалите поставени в топ 4, като те четиримата ще почиват в първи кръг.

Един от последните присъединили се към турнира Маркос Багдатис ще се изправи срещу поставения под номер 9 в турнира Михаил Кукушкин. Друг интересен сблъсък още в първия кръг противопоставя Михаил Южни срещу ветерана Андреас Сепи.

От българските представители Димитър Кузманов ще се изправи в първия кръг срещу португалеца Жоао Соуса, Адриан Андреев ще по-сложната задача срещу Денис Истомин. Александър Донски ще играе в първи кръг срещу квалификант и при евентуален успех във втори кръг може да станем свидетели на двубой срещу водача в основната схема Стан Вавринка. Виктор Троицки, който за трета година участва на турнира в София, ще се изправи срещу квалификант в първия си двубой.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички