Григор ще е четвърти поставен в Сидни


Григор ще е четвърти поставен в Сидни
Снимка: Getty Images/Guliver

859 0

Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще бъде поставен под номер 4 в основната схема на турнира на АТР в Сидни (10 - 16 януари). 

Подреждането в основната схема ще бъде окончателно наредена според ранглистата от 4 януари, в която в момента българинът е №28. Той няма да защитава точки за класацията на ATP на турнира в Сидни, защото не участва тази година.

Водач в схемата ще бъде австралиецът Бърнард Томич, а втори и трети ще бъдат австриецът Доминик Тийм и сърбинът Виктор Троицки от Сърбия.

Като поставен Гришо ще избегне среща преди 1/4-финалите с поставените от номер 5 до номер 8 Андреас Сепи (Италия), Жереми Шарди (Франция), Леонардо Майер (Аржентина) и Александър Долгополов (Украйна).

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички