Григор Димитров - Хуан Пабло Варияс по ТВ: Къде да гледаме старта на българина в Чънду?

4845 0

Най-добрият български тенисист Григор Димитров стартира днес във втория кръг на турнира АТП 250 в Чънду (Китай). Надпреварата на твърди кортове ще се състои след тригодишно прекъсване заради стриктните мерки в Китай заради пандемията от коронавирус.

Съперник на българина ще е Хуан Пабло Варияс, който в първия кръг победи представителя на домакините Дзие Цуей с 6-1, 6-3 за малко над час и 15 минути игра.

Двамата ще спорят за място на четвъртфиналите, където победителят ще се изправи срещу един измежду Кристофър О‘Конъл или Таро Даниел. Третият в схемата Димитров и Варияс нямат официален мач помежду им.

Водач в схемата на турнира е германецът Александър Зверев, а втори е италианецът Лоренцо Музети. 27-годишният Варияс е 70-и в световната ранглиста на АТП.

Тв излъчване

Срещата им е насрочена за днес (22 септември), като се очаква да започне не преди 11:30 часа. Срещата ще бъде излъчена пряко по Макс Спорт 1, като ще може да я следите и НА ЖИВО в Sportlive.bg.