Битката между Григор и Куери продължава днес след 16 часа

1144 0

Двубоят между Григор Димитров и Сам Куери от първия кръг на турнира по тенис в Куинс ще се доиграе днес след 16 часа, обявиха организаторите на състезанието.

Мачът беше прекъснат снощи заради тъмнина при резултат 1:1 и днес остава да се изиграе решителният трети сет.

Първият беше загубен от Григор, като той изоставаше с пробив и във втория. Последваха обаче силни минути за българина и след пет последователни гейма той изравни резултата в мача.

Турнирът е много важен за Димитров, тъй като той е шампион от миналата година и трябва да защитава много точки за ранглистата.