Адриан Андреев не успя да довърши срещата си в Барселона

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1214 0

Българският тенисист Адриан Андреев отпадна в първия кръг на турнира по тенис от сериите "Чалънджър" на червени кортове в испанския град Барселона с награден фонд 44 820 евро.

Андреев отстъпи на французина Александър Мюлер с 4-6, 1-4 и отказване заради контузия след 80 минути.

Българинът загуби първия сет с ключов пробив за 3-4, а във втората част получи физически проблем и реши да прекрати участие в средата, след като съперникът му взе четири поредни гейма.

Димитър Кузманов излиза по-късно днес срещу представителя на домакините Томи Робредо в друга среща от първия кръг на надпреварата.