Втори медал за "златните момичета" на България в Москва

3345 0

Българският ансамбъл спечели втори медал от турнира от веригата Гран При по художествена гимнастика в руската столица Москва, информира БТВ.

Българките, които вчера станаха шампионки в многобоя, днес завоюваха сребърните отличия на финала на пет ленти.

Титлата спечели Русия , а на трето място е Израел.

По-рано на финала на обръч българката Невяна Владинова получи оценка от 17.416 точки и раздели седмото място с Ашрам Линой от Израел.

България спечели и бронзов медал в международния турнир за девойки, след като Йоана Николова стана трета на въже с 15.916 точки.

По-късно ансамбълът ни ще излезе и за финал на два обръча и три чифта бухалки.