Сребро за грациите от Световната купа в София

1272 0

Блгарският ансамбъл спечели сребърен медал в многобоя от Световната купа по художествена гимнастика в София. Грациите ни получиха 18.000 за съчетанието си обръчи и бухалки. По този начин те успяха да изпреварят състава на Беларус, с който деляха втората позиция след първия ден.

Момичетата на Ина Ананиева взривиха препълнената "Арена Армеец". Всички зрители станаха на крака, за да аплодират страхотно съчетание.

Ансамбълът ни в състав Ренета Камберова, Цветелина Стоянова, Цветелина Найденова, Михаела Маевска и Християна Тодорова завърши надпреварата в многобоя с общ сбор от 35.800 точки.

Златото грабна ансамбълът на Русия с 36.950 точки. На трето място остана състава на Беларус с 35.700.