7-о място и 4 финала за Невяна Владинова на Световната купа

Снимка: Getty images

1194 0

Невяна Владинова записа отлично представяне на Световната купа по художествена гимнастика в София. Грацията ни се класира за финалите на всички четири уреда.

Неви завърши седма в многобоя със сбор от 70.950 точки. Тя беше 7-а и след първия ден на турнира. Другата ни представителка Мария Матева се нареди на 11-а позиция със сбор от 69.900 точки.

Във втория ден Владинова получи 17.800 на бухалки, което е осми резултат. Със същата оценка тя се класира и за финала на лента.

Шампионка в многобоя стана рускинята Яна Кудрявцева със сбор от 74.900 точки. На второ място остана нейната сънародничка Маргарита Мамун със 74.100. Трета е Ганна Ризатдинова със 73.300.

Състезанието в "Арена Армеец" продължава в 16.30 с надпреварата при ансамблите в многобоя.