Спорт и футбол по ТВ: Ето как изглежда програмата за събота (1 октомври)


Спорт и футбол по ТВ: Ето как изглежда програмата за събота (1 октомври)
Снимка: Getty Images

1010 0

Ето кои спортни събития ще бъдат предавани в българския ефир:

06.00 Баскетбол, световно първенство, малък финал (жени) Диема спорт 2

06.45 Мото GP, трета тренировка за Гран при на Тайланд МАХ Спорт 1

08.00 Тенис, турнир в Сеул МАХ Спорт 2

08.30 Мото GP, квалификация за Гран при на Тайланд МАХ Спорт 1

09.00 Баскетбол, световно първенство, финал (жени) Диема спорт 2

12.20 Картинг, Еко 24 на България БНТ 3

13.00 Формула 1, трета тренировка за Гран при на Сингапур Диема спорт 2

13.45 "Локомотив" (Сф) - "Лудогорец" Диема спорт

14.00 "Холщщайн" - "Ханза" Нова спорт

14.00 Волейбол, България - Казахстан (жени) МАХ Спорт 1

14.00 Тенис, турнир в София Диема спорт 3

14.00 Голф, Европейски тур МАХ Спорт 2

14.30 "Арсенал" - "Тотнъм" Диема спорт 2

14.30 "Хартс" - "Рейнджърс" Ринг

14.30 Колоездене: Обиколка на Хърватия, пети етап Евроспорт 1

15.00 "Кадис" - "Виляреал" МАХ Спорт 4

15.00 Снукър: Бритиш оупън, полуфинал Евроспорт 2

16.00 "Наполи" - "Торино" МАХ Спорт 3

16.00 Формула 1, квалификация за Гран при на Сингапур Диема спорт

16.30 "Кьолн" - "Борусия" (Д) Нова спорт

17.00 "Ливърпул" - "Брайтън" Диема спорт 2

17.00 "Кристъл Палас" - "Челси" Диема спорт

17.00 Ски скокове: Лятна Гран При верига в Клингентал, смесено отборно Евроспорт 1

17.15 "Хетафе" - "Валядолид" МАХ Спорт 4

17.30 Картинг, Еко 24 на България БНТ 3

18.00 Тенис, турнир в Тел Авив МАХ Спорт 1

19.00 "Интер" - "Рома" МАХ Спорт 3

19.00 Баскетбол, "Сарагоса" - "Мурсия" Нова спорт

19.30 "Севиля" - "Атлетико" МАХ Спорт 4

19.30 "Уест Хем" - "Уулвърхемптън" Диема спорт 2

19.30 "Вердер" - "Борусия" (М) Диема спорт

20.00 Волейбол, САЩ - Сърбия (жени) МАХ Спорт 2

20.50 Картинг, Еко 24 на България БНТ 3

21.00 Снукър: Бритиш оупън, полуфинал Евроспорт 1

21.30 "Санкт Паули" - "Хайденхайм" Нова спорт

21.45 "Емполи" - "Милан" МАХ Спорт 3

21.45 Баскетбол, "Тенерифе" - "Жирона" Диема спорт 3

22.00 "Майорка" - "Барселона" МАХ Спорт 4

22.00 ПСЖ - "Ница" Диема спорт

22.30 "Витория" (Гимараеш) - "Бенфика" Ринг

23.00 "Сао Пауло" - "Индепендиенте дел Вале" МАХ Спорт 2

23.00 Голф: PGA тур, Шампионат на Мисисипи, трети ден Евроспорт 2

02.00 Световен рали шампионат, Нова Зеландия МАХ Спорт 1

02.00 UFC, Дърн срещу Шаонан МАХ Спорт 2

02.35 "Синсинати" - "Чикаго" МАХ Спорт 4

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Реклама
Избрано от Още футбол от България

Удар: Само 4 лиги в света са по-скучни от българската Първа лига

Българската Първа лига е сред петте най-скучни първенства не на Балканите, не в Европа, а в целия свят. Това...

Реклама
Най-четени новини

виж всички