Фернандо Алонсо: Стават неща, които не мога да си обясня

1471 0

Една от звездите на Формула 1 - Фернандо Алонсо, не скри разочарованието от лошия си старт на новия сезон. По време на последното състезание в Австрия чрез слушалките пилотът бе чут от екипа си да се оплаква и ядосва.

"Можехме ли да завършим шести или седми? Това стана, защото Рикардо бе отпред. Ако бъда честен, можехме да си спечелим още позиции. Шестата и седмата бяха постижими", заяви испанецът.

"Нямам думи, човече, този сезон се случват неща, които са трудни за обяснение. Още един проблем с колата ми, отново. Загубихме 50/60 точки този сезон.

Нека пробваме да направим по-добра втората част от него", допълни още той.