ВИДЕО: Усик тренира в Джеда с легендата Ивендър Холифийлд


ВИДЕО: Усик тренира в Джеда с легендата Ивендър Холифийлд
Снимка: Getty Images

3965 0

Световният шампион в тежка категория на WBA, WBO и IBF - Олександър Усик, проведе любопитна тренировка в навечерието на кантара за неговия мач-реванш срещу Антъни Джошуа.

Украинецът се срещна с бившия абсолютен световен шампион в тежка категория Ивендър Холифийлд и не пропусна да потренира с него в залата в Джеда, Саудитска Арабия, където ще се проведе сблъсъкът. Двамата се упражняваха на велоергометъра.

Реваншът между двете звезди в категорията ще се проведе на 20 август. В първия мач Усик спечели със съдийско решение и отне титлите на Джошуа. А ето какво, според Холифийлд, трябва да направи Ей Джей за победа над Усик.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички