Ървинг и Джеймс изковаха нова победа на Кливланд

948 0

Отборът на Кливланд Кавалиърс се наложи над Финикс Сънс със 118:103 на свой терен. Домакините си осигуриха преднина от 18 точки до почивката и успяха да я съхранят в оставащите две части.

Кайри Ървинг стана най-резултатен в двубоя с 26 точки, а ЛеБрон Джеймс завърши с дабъл-дабъл - 21 точки, 15 асистенции и 9 борби.

Кауай Ленърд пък бе в основата на победата на Сан Антонио Спърс над гостуващия Денвър Нъгетс със 118:104. Ленърд вкара 34 точки за "шпорите", а за Денвър Никола Йокич се отличи с 35 точки и 12 борби.

Маями Хийт също постигна домакински успех, след като победи много трудно Далас Маверикс с 99:95. След втората четвърт гостите имаха преднина от 16 точки, но "горещите" съумяха да направят обрат.

Горан Драгич отбеляза 32 точки за победителите, а за Далас най-резултатен стана Дирк Новицки с 19 пункта.

Ню Йорк Никс претърпя поражение от Вашингтон Уизардс със 110:113. Най-добрият в тази среща Джон Уол стана автор на 29 точки и 13 асистенции, а за домакините Кармело Антъни вкара 34 т./БГНЕС