Трети пореден успех за Везенков и Барселона в Испания

901 0

Барселона записа трети пореден успех от началото на първенството в Испания. Тимът, в чийто състав играе българина Александър Везенков, се наложи с 82:74 при гостуването си на Мурсия.

Двубоят обаче не започна по най-добрия начин за каталунците, които изоставаха с 18:29 след десет минути игра. Барселона успя да намали изоставането си през втората част и на почивката имаше пасив от 7 точки.

Гостите продължиха да топят разликата и през второто полувреме, а през последната част стигнаха и до пълен обрат в мача.

Александър Везенков игра близо 7 минути за Барселона, като започна срещата в титулярния състав. С най-много точки за победителите е Анте Томич, който има 17.