Ню Йорк Никс се разделя с треньора си


Ню Йорк Никс се разделя с треньора си
Снимка: Getty Images/Guliver

991 0

Ръководството на Ню Йорк Никс няма да разчита повече на досегашния наставник на тима Джеф Хорначек, съобщават медиите отвъд Океана. Според репортера на ESPN Ейдриън Вожнаровски от клуба са съобщили на 54-годишния специалист за решението си само часове след победа над Кливланд Кавалиърс в последния мач от редовния сезон.

Хорначек бе начело на тима в последните две години, в които Никс отново не успяха да се класират в плейофите. През настоящата кампания „бричовете“ завършиха с баланс от 39 победи и 59 загуби и пета поредна година не намериха място сред осемте най-добри отбора в Източната конференция.

Според Вожнаровски сред основните кандидати за треньорския пост в Ню Йорк са Марк Джаксън, Дейвид Физдейл, Дейвид Блат и Джери Стекхаус.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички