НБА: ЛеБрон Джеймс се развихри срещу Атланта Хоукс (ВИДЕО + останалите резултати)

1794 0

Отборът на ЛА Лейкърс постигна четвърта поредна победа в редовния сезон на НБА, надигравайки категорично гостуващия тим на Атланта Хоукс със 134:118 пред близо 19 000 зрители в "Crypto.com Arena" в Лос Анджелис.

"Езерняците" загубиха втората четвърт (30:33), но спечелиха всяка една от другите три - 34:28, 37:26 и 33:31. Най-резултатен в мача бе суперзвездата ЛеБрон Джеймс, който се отчете с 32 точки, 8 борби и 9 асистенции. Над всички за Атланта пък бе Трей Йънг, който записа 25 точки, 9 борби и цели 14 асистенции.