НБА: Късен щурм на Лука Дончич и Кайри Ървинг не стигна срещу "вълците" (ВИДЕО)

858 0

Отборът на Далас Маверикс допусна домакинска загуба от Минесота Тимбъруулвс със 121:124 в мач от редовния сезон на НБА, който си изигра пред 20 325 зрители в "Американ Еърлайнс Център".

Гостите отвориха 11 точки разлика да почивката, която набъбна до 18 пункта след изиграването на третата четвърт. Далас се вдигна на късен щурм, но успя да стопи само 15 точки от изоставането си и загуби срещата с 3 разлика.

Най-резултатни в мача бяха Кайри Ървинг (36 точки) и Лука Дончич, който се отчете с дабъл-дабъл от 33 т. и 12 борби. За победителите над всички бе Антъни Едуардс (32 точки), а Руди Гобер допринесе за успеха с дабъл-дабъл от 21 т. и 14 борби.

*Далас е на 5-то място в Западната конференция с баланс от 31 победи и 28 загуби. Минесота е на 8-ма позиция (31:29)!