НБА: Финикс Сънс удари Лейкърс на ЛеБрон пред 18 997 зрители в Лос Анджелис (ВИДЕО)

1339 0

Отборът на Финикс Сънс продължава със силното си представяне през редовния сезон в НБА и тази нощ победи като гост ЛА Лейкърс със 108:90 в "Стейпълс Център" в Лос Анджелис пред 18 997 зрители!

Въпреки че домакините спечелиха първата част с 25:24, в останалите три Финикс бе безкомпромисен и постигна четвърта поредна победа. За "езерняците" това бе трето поредно поражение и вече имат равен баланс през сезона - 16 победи и 16 загуби.

ЛеБрон Джеймс бе над всички, отбелязвайки 34 точки (7 борби и 2 асистенции), докато Девин Букър бе най-резултатният играч на Финикс на полето - 24 точки, 9 борби и 7 асистенции!